Kõrgekvaliteetsed suhkrudepilatsiooni tooted ja koolitus

T: (+372) 533 64 914 E: marika@pandhys.ee

Kuidas valida suhkrupastat?

Kuidas valida suhkrupastat?

Kuidas valida suhkrupastat? See tekitab küsimust nii depileerijate  kui ka klientide seas. Peamine faktor mis mõjutab suhkrudepilatsiooni kvaliteeti, on pasta plastiline ja stabiilne konsistents. Suhkrupasta peab säilitama oma tööomadused ühe kehapiirkonna depilatsiooni lõpuni, see näitab toote ökonoomsust. Pasta peab olema plastiline ja omama head haakuvust ning eemaldama kõik karvad. On oluline pöörata tähelepanu pasta koostisele. Viimase põlvkonna kvaliteetpastad koosnevad vaid monosahhariididest ja veest. Kõik lisandid, eriti happed, peaksid tegema depileerija valvsaks, kuna suurel osal klientidest võivad need esile kutsuda ärrituse ja pigmendi tekke.

Kõik need vajalikud, kaasaegsed nõuded ja omadused on professionaalses suhkrupastas PANDHY’S !

MEDITERRANIAN – Kõige tihedama konsistentsiga suhkrupasta mis on mõeldud soojemate kehapiirkondade depilatsiooniks (nägu, kaenlaalused, bikiini) Seda kasutatakse tavaliselt suvel.
NORMAL – Tiheduselt teine pasta. Samuti kasutatakse soojematel kehapiirkondadel (nägu, kaenlaalused, bikiini)
ULTRA SOFT – Pehme pasta. Jahedamate kehapiirkondade depilatsiooniks (käed, jalad, kõht) Soovitame kasutada suvisel perioodil ning algajatel

ICONIK – Kõige pehmem pasta mis on ideaalne kuivale nahale jahedamates kehapiirkondades.
(Mediterranean + Iconic = NORMAL, Normal + Iconic = ULTRA SOFT )

SWEET&EASY – Väga pehme pasta mis on mõeldud ainult professionaalidele kasutamaks jahedamatel kehapiirkondadel. Pastat kasutatakse koos spetsiaalsete FlexEpil ribadega.

Kõik õigused kaitstud. Ühtegi www.pandhys.ee veebilehel olevat osa ei tohi reprodutseerida ega kasutada ühelgi kujul ega ühegi vahendiga, ei elektroonilise ega mehaanilisega, ilma Tallnail OÜ kirjaliku loata. 

Author Info

pandhys-adm