Kõrgekvaliteetsed suhkrudepilatsiooni tooted ja koolitus

T: (+372) 533 64 914 E: marika@pandhys.ee

Kuidas saada edukaks depileerijaks?

Kuidas saada edukaks depileerijaks?

Professionaalse suhkrupasta valik

Peamine tegur kvaliteetseks tööks on materjali plastiline ja stabiilne konsistents.
Suhkrupasta peab säilitama oma omadused kuni protseduuri lõpuni, mis näitab toote majanduslikku efektiivsust. Elastne ja plastiline pasta mis omab head haardevõimet, eemaldab kõik karvatüübid, ka raseerimisjärgsed lühikesed ja tugevad karvad kui ka udukarvad.
Lisaks tuleb tähelepanu pöörata ka suhkrupasta koostisele. Viimase põlvkonna kvaliteetpastad koosnevad ainult monosahhariididest – glükoosist ja fruktoosist mille suhe määrab ära toote füüsilised omadused. Lisandid, eriti happed, peaksid tegema kosmeetiku valvsaks, kuna paljudel klientidel võivad happed põhjustada ärritust ja allergilisi reaktsioone. Varem kasutati happeid sahharoosi molekuli hüdrolüüsiks (lõhustamiseks)

 

Koolitus

Miski ei mõjuta edukat tööd rohkem kui õige käeasend. Vaatamata näiliselt lihtsale tehnikale, koosneb see rida omavahel seotud liigutustest, mille omandamine peab toimuma tihedas koostöös õpetajaga. Valides suhkrudepilatsiooni koolituse pakkujat, veenduge, et koolitaja oleks pädev ja sertifitseeritud, määrake kindlaks kas koolituse ajal on kulumaterjal koolitaja poolt, kui suur on koolitatavate grupp, kui palju aega kulutatakse praktikale ja kas koolitaja pakub abi modellide leidmisel kui teie enda modelliotsingud ebaõnnestuvad.  Töötamine üksteisega võib kaasa tuua ajakaotuse ja teie materjali kasutamine jätab teid ilma võimalusest proovida teise konsistentsiga pastasid.

 

 

 

 

 

Kõik õigused kaitstud. Ühtegi www.pandhys.ee veebilehel olevat osa ei tohi reprodutseerida ega kasutada ühelgi kujul ega ühegi vahendiga, ei elektroonilise ega mehaanilisega, ilma Tallnail OÜ kirjaliku loata.