Kõrgekvaliteetsed suhkrudepilatsiooni tooted ja koolitus

T: (+372) 533 64 914 E: marika@pandhys.ee

Miks peaks pakkuma PANDHY’S™ suhkrudepilatsiooni teenust?

Miks peaks pakkuma PANDHY’S™ suhkrudepilatsiooni teenust?

Miks peaks pakkuma PANDHY’S™ suhkrudepilatsiooni teenust?

Kui olete väsinud võistlemast teiste salongidega ja üritate leida oma äri unikaalsust, siis võib PANDHY’S™ suhkrudepilatsioon olla just teie jaoks.

 

PANDHY’S™ suhkrudepilatsioon on väga nahasõbralik viis eemaldamaks karvad üle terve keha, mis võimaldab pakkuda koheselt ka  muid nahahoolitsusi.

Miks on PANDHY’S™ suhkrudepilatsioon nii unikaalne ja nahasõbralik?

 

  • PANDHY’S™ suhkrupasta ei kleepu naha külge!

Elavad rakud on niisked ja kuna suhkur lahustub vees, ei kleepu see elavate naharakkude külge. Suhkur  eemaldab karva ning koorib nahalt surnud naharakud, aidates vabastada sissekasvanud karvakesi.

Samuti on toodet ohutu kasutada kuival ja sügeleval ekseemi põdeval nahal ja kuiva psoriaasiga klientidel. See tähendab aga, et kliendil on mugavam ja nahatraumad on väiksemad. Toodet võib mitu korda samal nahapiirkonnal kasutada, näiteks kui on vaja välja tõmmata kõige lühemaid ja karmimaid karvu – see on piisavalt õrn ning toimib ilma nahka kahjustamata ja ärritamata.

Vaha kleepub elusate naharakkude külge, mis muudab vahatamise valulikuks ja nahka ärritavaks. Ärrituse ja kuumuse tõttu ei saa vaha samale nahapiirkonnale üle kahe korra kanda.

 

  • PANDHY’S-e käsitehnika (kui ka meetodi Sweet&Easy Strip) puhul tõmmatakse karvad välja kasvamise suunas, mis võimaldab eemaldada 1-3mm pikkused karvad. Seetõttu on meie depilatsioonimeetod teadaolevate turul pakutavate toodete seas parim.

 

  • PANDHY’S™ suhkrupasta kantakse nahale kehatemperatuuril mis väldib nahapõletamise ohtu.

 

  • PANDHY’S-e loomuliku depilatsioonitehnika kasutamisel mähkub pasta ümber karva ja teeb selle pehmemaks. Samas imbub see ka karvanääpsu alla ning niisutab karva, tehes selle väljatõmbamise täielikumaks ja valutumaks. Karv tõmmatakse karvanääpsust välja selle loomulikus kasvusuunas, mis aitab karva terveks jätta. Tänu tõmbesuunale on protsess kliendi jaoks vähevalulik või täiesti valutu.

 

  • PANDHY’S™ Suhkrupasta on hügieenilisem, suhkrupasta on hüpoallergeenne ega tekita komedoone. Suhkur aitab ka bakterite levikut kontrolli all hoida. Pandhy´s pastas on suhkrusisaldus niivõrd kõrge, et bakterid ei paljune tootes (Märkus: suhkrut kasutati I maailmasõja ajal haavade ravis, sest see aitas põletikke ennetada ja soodustas paranemist.)

 

  • PANDHY’S™ suhkrupastat on kerge veega maha pesta nii kliendilt, töövahenditelt kui ka tekstiililt. Klient ei tunne ennast pärast hooldust kunagi kleepuvana.

Et vaha sisaldab vaike, on selle põrandalt, töövahenditelt, riietelt ja mujalt eemaldamiseks vaja keemilisi lahusteid, mille ostmine võib osutuda kulukaks. Pärast vahatamist on kliendil tavaliselt kleepuv tunne.

 

Kui soovid teistest erineda, olla unikaalne ja saada rohkem lojaalseid kliente pakkudes ainulaadseid PANDHY’S™ teenuseid, siis kontakteeru meiega kohe ja uuri suhkrudepilatsiooni ja Sugar SPA koolituste kohta: marika@pandhys.ee; tel 53364914

 

Kõik õigused kaitstud. Ühtegi www.pandhys.ee veebilehel olevat osa ei tohi reprodutseerida ega kasutada ühelgi kujul ega ühegi vahendiga, ei elektroonilise ega mehaanilisega, ilma Tallnail OÜ kirjaliku loata.