Kõrgekvaliteetsed suhkrudepilatsiooni tooted ja koolitus

T: (+372) 533 64 914 E: marika@pandhys.ee

DEPILATORY SUGAR GEL

PANDHY’S™ DEPILATORY SUGAR GEL suhkrudepilatsioonigeel – SWEET&EASY™ ribad

Pakendi suurus: professionaal: 850 g

sweet&easy

PANDHY’S™ Sweet & Easy™ depileerimismeetod on sama kiire ja lihtne kui vaha kasutamine, aga õrn ja nahasõbralik nagu PANDHY’S™-e käsitehnika meetod. Sellele sarnaselt saavad ka üsna lühikesed karvad kasvusuunas eemaldatud.

  • Magus – kuna geel on valmistatud suhkrust ja veest, on see täielikult hüpoallergeenne. See on niivõrd looduslik, et seda võib isegi süüa.
  • Ülim – kuna geel on tõhus ja sobib kasutamiseks iga naha- ja karvatüübi puhul ning erineva pikkuse ja tekstuuriga karvadel.
  • Ideaalne – kuna geel ei ole kuum, ei kleepu selle külge elavad naharakud ning see ei ärrita nahka ega karvanääpse. Geel ei murra karva katki. Depilatsioon on kiire ja puhas.

Saladus peitub paindlikkuses: paindlik suhkrugeel ja paindlikud FlexEpil™ Strip ribad geeli eemaldamiseks. Tänu paindlikkusele toimub karva eemaldamine kasvusuunas ja protseduur põhjustab tunduvalt vähem ebamugavust.

The PANDHY’S™ Sweet & Easy™ on saadaval purgis spaatliga pealekandmiseks ja kahte sorti tuubides spetsiaalse aplikaatoriga. See teeb kaasaaegse ja õrna suhkruga karvaeemalduse kättesaadavaks suuremale hulgale kehahoolduste teostajatele ning klientidele. Seega ei ole enam ühtki vabandust karvade vastu kasvusuunda eemaldamisele.

Koostisosad (INCI): GLUCOSE, FRUCTOSE, SUCROSE, AQUA