Kõrgekvaliteetsed suhkrudepilatsiooni tooted ja koolitus

T: (+372) 533 64 914 E: marika@pandhys.ee

GEORGIKONI TERVISEMUDA

welnesz-gyogyiszap

Pakendi suurus: professionaal 5000g (980720K) and 1000 g (980720), retail: 250 ml (980719)

Tervendav seitsmest allikast pärinevast veest koosnev tõhus Hévízi spaavesi, mis oli tänu oma raviomadustele juba roomlaste seas populaarne, ning tervendav muda, mis on valminud erilisest nõmmraba mudast, on mudamaailma tõeline haruldus ning ungarlastena oleme õigustatult selle ainulaadsuse üle uhked!
Goergikoni peetakse õigusega mudade „mustaks teemantiks“. See naturaalne nõmmraba muda on saavutanud suure tuntuse nii meditsiinis kui ka kosmeetikatööstuses tänu eriliselt kõrgele huumushappe sisaldusele ning silmapaistvalt kõrgele mineraalide ja mikroelementide segule.

Tervendava muda regulaarsel kasutamisel saab meie keha ehituskivid, mineraalid, makro- ja mikroelemendid, mis imenduvad otse hoolitsetud piirkonda ning integreeritakse seeläbi ideaalselt rakkudesse.

Segu naturaalsest füüsilistest, keemilistest ja bioloogilistest omadusest on äärmiselt kasulik naha- ja selle ühendrakkude uuenemisel, põletikuprotsesside ja paistetuste vähendamisel ning koetoksiinide välja heitmisel. Soojendav efekt laiendab kapillaare ning nende hapniku-ja toitainetega varustatust, muutes need seeläbi vastupidavaks ja vähendades silmnähtavaid vananemismärke. Samal ajal aitab see kaasa mudakomponentide imendumisele läbi naha suure pindala, mis tähendab, et kandes toodet kogu kehale, tagab see looduslik turbamuda suurenenud ja pikema heaolutunde. Regulaarsel kasutamsel tõuseb immuunsüsteemi loomulik vastupanuvõime.

NÕUANNE: muda võib kasutada iseseisva hoolitsusena soojalt või külmalt, aga ka kokku segatult teiste ainetega sõltuvalt soovitud eesmärgist. Allpool on toodud mõned tõeliselt nauditavad hoolitsuse ideed.

Mudavann: vala umbes 2,5 dl muda 40 °C vannivette. Istu 20 minutiks vette ja seejärel ilma muda maha loputamata (!) mässi end kuiva lina sisse ja puhka veel 20 minutit. Seejärel mine duši alla, kasutades PANDHY’S™ SigmaLine pesuvahtu, koori õrnalt nahka meie SPAROMA vanni ja massaaži jaoks mõeldud mineraalsoolaga, kuivata nahk rätikuga ja kanna peale kerget ja niisutavat PANDHY’S™ Rathany kehakreemi.
Mudasaun: kanna muda peale duši all käimist niiskele nahale. Istu saunaruumis. Ideaalseim temperatuur on umbes 70 °C ja 30–40 °C niiskus 15–20 minutiliste osadena. Käi kahe osa vahel külma dušš all ja puhka 10–15 minutit.

Koostisosad (INCI): PEAT, PECTIN, HEMICELLULOSE, HUMIC ACID, MACRO & MICRO ELEMENTS, MINERAL SALTS